Biz Kimiz ?

Aze's Handmade

Merhaha, ben Selin. İzmir’de doğdum, büyüdüm. Tüm çocukluk dönemimi İzmir’de geçirdikten sonra Ankara’da 9 yıllık bir üniversite geçmişim oldu. Önce ODTÜ sonra Ankara Üniversitesi Sosyoloji bölümü derken kendimi İstanbul’da buldum. Kısa bir televizyonculuk hayatından sonra, şimdi yine doğduğum büyüdüğüm yerde İzmir’deyim. Evliyim bir oğlum var; Bulut Ali.

Tüm hikaye onun dünyaya gelişiyle başladı. Ne yapacağını bilmez halde annelik serüvenine devam ederken, oğlumda çıkan egzama ve yoğun saç dökülmelerim beni sabun yapmaya yöneletti. Ben iflah olmaz bir meraklıyım 🙂 Sabun köpüğüyle tanıştıktan sonra, sabunu şifalı balsamlar, çiçek sularından tonikler, uçucu yağların baş döndürücü kokuları, kremler izledi. Kendimi yurt dışı çevirim içi eğitimler, ziraat fakültesinden aldığım dersler, ve elbette internetin sınırsız dünyası ile destekledim. Ürettiğim için ve tüm bunları sizlerle buluşturabildiğim için mutluyum. Bu mutluluğu hissettikçe, daha çok öğrenme, araştırma ve hep daha iyisini yapma çabamın süreceğini biliyorum.

Sizlere hammaddelerini özenle seçtiğim, doğaya dost, doğal , vegan kozmetik ürünleri hazırlıyorum. Formüllerimde kullandığım her içeriği büyük bir titizlikle seçiyorum. Tüm ürünlerin ana bileşeni emek, yaptığım işe sevgim ve elbette olmazsa olmasızım şeffaflık ve samimiyet.

Barbaros mahallesi 340. Sk no:69/C Menderes İzmir

+90 554 587 92 79

azeshandmade@gmail.com